Hörbirt Langadonk, Hogwirt Üniversitesi'nde görev yapan Amerikalı bir Vajenbilim Uzmanıdır. Sitambul'da verdiği bir konferans sonrasında görüşmek için randevulaştığı Topbaca Müzesi Müdürü'nün o gece, üstelik onunla görüşeceği sırada spermle boğularak öldürülmesi sonucu kendini "baş şüpheli" olarak olayların içinde bulur. Dahası ölen müze müdürünün jartiyerinin içinde bir Agülü tamponu ve çözülmesi gereken bir bilmece bırakmıştır. Bu bulmacayı çözerken Hörbirt Langadonk'un en büyük yardımcısı Sitambul polisinde Klitorisoloji Uzmanı olan, öldürülen müze müdürünün torunu Ajan Vale Löp Kase Hanım olacaktır. Serüven boyunca Dar Vajen tarikatının uslanmaz ve sadık birer kölesi olan ve darlıkta birbirleriyle yarışan rahibeleri her pozisyonda hizmete her an hazır bekleyecek ve önlerine çıkan her tampona kendilerini sokmak için birer birer can vereceklerdir...

27 Şubat 2010 Cumartesi

2. Bölüm - Amcaristan'lı Himbilyas

Profesör o sırada arka koltukta siyah gözlükleriyle onları dinleyen Himbilyas'dan ve onun Dar Vajen tarikatının yüz yıllardır sakladığı gizem ve Agülü tamponunun içindeki şifrenin peşinde olduğundan habersizdi.

Ölmüş koyuna benzer göz rengi ve kedi ölüsüne benzer kokusuyla çok dikkat çeken Himbilyas daha iyi duyabilmek için yavaşça öne eğildi...

Evet, Kanlı Tampon Amfilatörleri Tarikatının kimliği herkesten gizli lideri Agülü'nün sağ kolu Falloş Nilly, Himbilyas'i bulmuştu.

Amcaristan'ın dağlık bölgelerinde rüzgarlı bir eski şatodaki yetimhanede yetişmiş Himbilyas doğuştan Amfizemi hastasıydı ve acıma duygusunun olmayışı ile meşhurdu. Falloş Nilly, Dar Vajen Şifresini çözecek sırrın ele geçirilmesi için tam da böyle birinin gerektiğini biliyordu ve zaman geçirmeden Himbilyas ile temasa geçmişti. Vajen kokusu aldığında durdurulamaz bir av köpeğine dönüşen Himbilyas'a, dünyanın en dar vajeninin Sitambul'da olduğunu söylemişti Falloş Nilly.

* * *
Hörbırt hostesin sesiyle irkildi:

-Amca başka bir isteğiniz yoksa ben gidiyim artık...

Amca mı?... diye düşündü. Bu dili ilk kez duyuyordu. Amca'yı hangi millet konuşuyordu acaba. Kıza git diye gözüyle işaret ederken laptopunda Google'a girip "amca" yazdı.

Enter'e bastı:
"Amlıların oluşturduğu Amcaristan Milattan Önce 69 yılında Orta Asya'nın batısında bugünkü Rusya'nın olduğu yerde kurulmuş bir beylikken, kadınlarının dar vajenleriyle ün yapması üzerine bütün dünya memleketlerinin akınına uğramış, 31 yıl süren kanlı savaşlara sahne olan topraklarda daha sonra Amcaristan Cumhuriyeti kurulmuştur. Devletin idare şekli bireylerin kendi kendilerini uyarması olarak anlatılabilecek desokrasidir. Rus kızlarının genetik güzelliğine dayanak olarak gösterilen devletin resmi dili Amca, başkenti de Amsiteradam (bugünkü adı Amsterdam)'dır."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder