Hörbirt Langadonk, Hogwirt Üniversitesi'nde görev yapan Amerikalı bir Vajenbilim Uzmanıdır. Sitambul'da verdiği bir konferans sonrasında görüşmek için randevulaştığı Topbaca Müzesi Müdürü'nün o gece, üstelik onunla görüşeceği sırada spermle boğularak öldürülmesi sonucu kendini "baş şüpheli" olarak olayların içinde bulur. Dahası ölen müze müdürünün jartiyerinin içinde bir Agülü tamponu ve çözülmesi gereken bir bilmece bırakmıştır. Bu bulmacayı çözerken Hörbirt Langadonk'un en büyük yardımcısı Sitambul polisinde Klitorisoloji Uzmanı olan, öldürülen müze müdürünün torunu Ajan Vale Löp Kase Hanım olacaktır. Serüven boyunca Dar Vajen tarikatının uslanmaz ve sadık birer kölesi olan ve darlıkta birbirleriyle yarışan rahibeleri her pozisyonda hizmete her an hazır bekleyecek ve önlerine çıkan her tampona kendilerini sokmak için birer birer can vereceklerdir...

28 Şubat 2010 Pazar

3. Bölüm - Hörbırt'ın Kabusu

Uçak Sitambul havaalanına nihayet vardığında Hörbırt rüyasında bir Dar Vajen ayininde kurban edildiğini görmekteydi.

Ortadaki sunağa çırılçıplak yatırılmıştı, etrafında daire seklini almış dar vajen rahibeleri sırayla kendilerini Hörbırt'a sokup çıkarıyorlardı. Her bir rahibe işini bitirdikten sonra aynı tepkiyi veriyordu: "Benim de dar vajenime o kadar kolay girdi çıktı ki, aradığımız şeyin bu olması imkansız!"

Korkunç bir kabustu bu.... Hostes onu uyandırdığında ter içindeydi...

* * *

Horbırt, Sitambul'da uykusunda Dar Vajen Tarikatı ile boğuşurken dünyanın başka bir yerinde, taaa Aminakonos adasında cinayetler zincirine bir yenisi daha eklenmiş ve Müze müdürü ile alakası olduğu düşünülen bir başka tarihçi daha Kanlı Tampon Amfilatörleri tarikatının kurbanı olmuştu! Ceset bulunduğunda Topbaca Müzesi müdürünün daha şanslı olduğu çok aşikar ortadaydı, çünkü onun jartiyerindeki tampon bu sefer ki kurbanın kötünde hem de üç tane idi!

Kurbanın köt deliğinin, Dar Vajen Tarikatını memnun edecek derecede dar olmadığı her halinden belliydi!!!

Yoksa 3 tane tampon neden kullanılsındı? Yoksa bu 3 rakamı da bir işaretti???

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder